Cím Leírás Forrás név Szerző Kezdőoldal Záróoldal Tárgyszavak Könyvtári jelzet Megjegyzés
Egy oldalon megjelenő találatok száma:

Találatok

9 db találat
ListaDátum downCímLeírás
2017-02-20Még több hidegvérre lesz szükség. Most ezt az estét elrontottákIndulatoktól sem mentes, lelátói incidenssel és játékmegszakítással tarkított meccsen kapott ki 9-4-re a jégkorong MOL Liga negyeddöntő harmadik összecsapásán az Újpest vendégeként a Dunaújvárosi Acélbikák csapata. A párharc így 2-1 a DAB javára, folytatás február 20-án, hétfőn 18 órától Dunaújvárosban.
2017-02-18A harmadik következik. Ma Újpesten szikrázik a jég!Két, fergeteges meccsen már túl van a DAB - UTE páros a jégkorong MOL Liga negyeddöntőjében. Az újvárosiak az első két győzelmet megszerezték, de kétség sem férhet hozzá, hogy a folytatásban ismét nagy csata kezdődik, hiszen az újpestiek javítani szeretnének mérlegükön. A harmadik összecsapás a Megyeri úton lesz február 18-án 19 órától.
2017-02-04Zárul a bajnoki alapszakaszKevesen gondolták a szezon kezdetén, hogy a jégkorong MOL Liga alapszakaszának hajrája ilyen izgalmakat fog hozni, mint amiket most. Az Acélbikák számára még két meccs van hátra, s akár még a negyedik hely is elérhető, igaz, ez már nem csak rajtuk múlik.
2017-02-01Értékes trófea érkezikA MOL Liga alapszakaszának hajrája egyre keményebb mérkőzésekre gerjeszti a résztvevőket. A Dunaújvárosi Acélbikákhoz egy nehéz ellenfél, a listavezető DVTK Jegesmedvék érkezik a jégcsarnokba.
2017-01-23Már előrébb tartanakÚgy tűnik, a jégkorong MOL Liga rájátszásának dobogós helyei már elkeltek, de a negyedik pozíció még mindig kiadó. Három csapat számára is. A nagy kérdés, hogy vajon ki lesz a befutó?
2017-01-16Sorsdöntő hetük leszNagy volt a tét, de a Dunaújvárosi Acélbikáknak nem remegett meg a lábuk az UTE elleni, január 11-én, szerdán este vívott jégkorong-mérkőzésen. Az akkori győzelmükkel bejutottak a Magyar Kupa négyes döntőjébe. A MOL Liga január 16-i fordulójában ismét az UTE lesz a rivális. A meccs Budapesten este hattól kezdődik.
2017-01-06A győzelmi úton maradnánakNagy feladat és nem kis felelősség egy megtorpanó, de dicsőséges klubcsapatot szezon közben átvenni. Heikki Mälkiä az Acélbikák új vezetőedzője elfogadta ezt az erős kihívást. Bemutatkozása nagyon fontos pontokat hozott a MOL Liga küzdelmeiben és a Magyar Kupában egyaránt.
2017-01-05Finn edzővel az élmezőnyért. Meggyőző siker a Ferencváros ellenMagyar Kupa-mérkőzésen fogadta a Ferencvárost január 4-én a DAB jégkorongcsapata. A dunaújvárosiak 5-1-re verték a fővárosiakat.
2017-01-02Új edző a DAB élén. Finn eszővel folytatják az AcélbikákDecember 30-án, pénteken a negyedik helyért folyó párharcban tovább nőtt a különbség az Acélbikák és a Brassó között, miután az erdélyi alakulat 6-3-ra nyert Dunaújvárosban. Másnap kiderült az is: a kanadai Lee Gilbert vezetőedzőtől elköszönt a klub. Heikki Mälkiäval (kép) folytatják.