József Attila Könyvtár - Helytörténeti Adatbázis | Keresés | Malkia, Heikki

4 db találat
Dátum downCímLeírás
2017-06-03Meglódult a piacJégkorongban befejeződtek a nemzeti bajnokságok. Meg is élénkült a játékospiac.
2017-02-20Még több hidegvérre lesz szükség. Most ezt az estét elrontottákIndulatoktól sem mentes, lelátói incidenssel és játékmegszakítással tarkított meccsen kapott ki 9-4-re a jégkorong MOL Liga negyeddöntő harmadik összecsapásán az Újpest vendégeként a Dunaújvárosi Acélbikák csapata. A párharc így 2-1 a DAB javára, folytatás február 20-án, hétfőn 18 órától Dunaújvárosban.
2017-02-18A harmadik következik. Ma Újpesten szikrázik a jég!Két, fergeteges meccsen már túl van a DAB - UTE páros a jégkorong MOL Liga negyeddöntőjében. Az újvárosiak az első két győzelmet megszerezték, de kétség sem férhet hozzá, hogy a folytatásban ismét nagy csata kezdődik, hiszen az újpestiek javítani szeretnének mérlegükön. A harmadik összecsapás a Megyeri úton lesz február 18-án 19 órától.
2017-01-13Edzőcsere a jégkorongozóknál. A legjobb négy között a kupábanLee Gilbert helyét egy rutinis finn szakember, Heikki Malkia vette át.