Terepre mentek - Földvár lankáin (képaláírás)

Számos kategóriában és távon közel háromszáz futó állt rajthoz a november 8-án, vasárnap a Dunaföldváron debütáló terepversenyén, a Feldwar Trailen, amelyen a lelkes amatőrök mellett sok, a hazai futóéletben ismert és elismert sportoló is részt vett. A seregszemle közelsége miatt sokan érkeztek a kistérség településeiről. A Dunaújvárosi Triatlon Sport Egyesület (DTSE) színeit képviselő Füzesy Dávid a leghosszabb, 23 kilométeres távon a második helyen ért célba, a 17 kilométeres megmérettetésen pedig Hegedűs Attila (DTSE) a harmadik helyen zárt. Képünkön elöl Füzesy Dávid (b) és Dittrich András (jobbra), a 23-as táv győztese. (teljes szöveg)