Hubikné Tarján Éva és Vajda Attila is három aranyéremnek örülhetett a Masters Magyar Bajnokságon

Szolnokon rendezték meg a közelmúltban a kajak-kenusok Masters Magyar Bajnokságát, melyen hatvanhárom egyesület versenyzői mérték össze egymással erejüket. A népes mezőnyben idén is ott voltak a Dunaferr SE sportolói, akik ezúttal sem fukarkodtak a dobogós helyezésekkel, ugyanis kilenc arany-, négy ezüst- és három bronzéremmel zárták a rangos viadalt, s végül az éremtáblázat hetedik helyén fejezték be a bajnoki küzdelmeket. A Dunaferr versenyzői közül Hubikné Tarján Éva és Vajda Attila is háromszor állhatott a dobogós legfelső fokára, ám előbbi két ezüstérmet is begyűjtött, így ezúttal ő lett a dunaújvárosi különítmény legeredményesebbje.