Cím Leírás Forrás név Szerző Kezdőoldal Záróoldal Tárgyszavak Könyvtári jelzet Megjegyzés
Egy oldalon megjelenő találatok száma:

Találatok

13 db találat
ListaDátum downCímLeírás
2017-11-00Biztos győzelem Sióagárdon. Veretlenül zárták az évet az öregfiúk2017. október 28-án Sióagárdon játszotta idei utolsó mérkőzését a Dunaújvárosi Kohász Öregfiúk labdarúgócsapata. A Móri Imre irányításával pályára lépő együttes – Pomázi, Miklós, Csikós, Garbacz, Tóth, Kuti, Sztanó, Kákonyi, Freud, Kovács, Jakab, Sági, Deák kerettel – látványos, eredményes játékkal 4:1-es félidő után 5:2 arányban legyőzte a Fiáth Tamás által vezérelt hazai gárdát.
2015-05-00Látványos mérkőzésBeszámoló a Dunaújvárosi Kohász és a Sióagárd közötti öregfiúk labdarúgó mérkőzésről.
2014-07-00Ismét találkoztak a hajdani esztergályosokAz 1961-ben végzett III/2-es esztergályos osztály egykori tanulói júniusban rendezték meg 53. találkozójukat.
2013-06-01Gólzáporos tavaszA nagypályás tornát is megnyerték az Öregfiúk!
2012-10-05Dunaferr-éremesőBirkózóink sikerei nemzetközi és hazai versenyeken.
2012-05-18Remekül szerepeltekTörök Péter aranyérmes.
2011-03-11Négy kakast hoztak hazaEzüstérmet szereztek Bátaszéken a Dunaújvárosi Kohász Öregfiúk.
2010-04-02Rajtol a tornaszezonBővült az edzői kör.
2010-03-12Győztes birkózók.Zellei Áron és Nyegota Szabina megint bizonyított.
2009-10-09Gyakorolhatnak a kisdiákokBirkózásoktatás az Arany János Általános Iskolában is.
2008-05-30Versenygyőztes erős gyermekekNemzetközi birkózóverseny, Mezőfalva
2007-07-20Tisztújító közgyűlés a jövő év elejénKözel negyedszázada működik a Dunaferr SE Baráti Kör Egyesület. Beszámoló az egyesület múltjáról, jelenéről, és jövőjéről. interjú Kocsa Lászlóval.
1999-07-27Gurisatti Gyula már edzéseket tartEgy hete ismét Gurisatti Gyula irányítja a két válogatott búvárúszó: Bódis Réka és Richlik Gábor edzéseit.