Cím Leírás Forrás név Szerző Kezdőoldal Záróoldal Tárgyszavak Könyvtári jelzet Megjegyzés
Egy oldalon megjelenő találatok száma:

Találatok

5 db találat
ListaDátum downCímLeírás
2000-07-31Négy aranyérmet tartottak itthon a dunaújvárosiak: Egy egyéni és három váltó aranyérem a Dunaferr mérlegeA Dunaferr Kupa magyar országos nyílt uszonyos és búvárúszó bajnokság 2. napján 200 méteren bajnoki címet szerzett Debreczeni Hajnalka, s a Dunaferr férfi váltója 200 méteren (Gurisatti, Richlik, Kozlovszky). 100 méteren Gurisatti, s a 4x100-as női váltó 3.lett. Az utolsó nap eredményei: Gurisatti ezüst, Debreczeni ezüst, 4x200-as női váltó (Debreczeni, Tórizs, Kántor, Kovács) arany, 100-on a férfi négyes (Gurisatti, Richlik, Kozlovszky, László) új országos csúccsal aranyat nyert.
1999-12-28Tizenkilenc érem a bajnokságrólFelnőtt uszonyos és búvárúszó OB Hajdúszoboszlón. A dunaferr Búvár Klub eredményei: Bajnok: Gurisatti Róbert, 4x100 m váltó és 4 x200 m váltó (Gurisatti R., Richlik G., Kozlovszky M., László D.), Debreczeni H. 800 m, 200 m, Tórizs L. Ezüst: Gurisatti R. búvár 50 m, 100 m, 200 m, uszonyos 100 m., Richlik G. 800 m, 400 m, Tórizs Linda, Debreczeni H., 4 x200 m váltó (Tórizs, Ady, Kovács Debreczeni) Bronz: László D., Ady O., Tórizs L., 4 x100 m női váltó
1999-07-31Újvárosi sikerekkel kezdődöttA Szalki-bányatavaknál a búvárúszó OB-n a Dunaferr Búvár Klub eredményei: 1. hely: Bedő-Pernyei, Kozlovszky, Gurisatti R. Kovács Bianka, Balla M.-Bedő-Pernyei, Berekméri-Kozlovszky-Monos-Gurisatti. 2. hely: Gurisatti R.
1998-09-07Szép magyar búcsú a búvár-világbajnokságtólSzombaton a búvárúszó VB utolsó napján a Gurisatti Róbert, Balázs Péter, Kozlovszky Moklós, Gurisatti Gyula összetételű válogatott aranyatszerzett, Bedő Gabriella, Domonkos Noémi, Pernyei Réka és Balla Mónika alkotta csapat 2.lett.
1998-08-13Nyolc dunaújvárosi búvár a világbajnoki...Az Amphora Kupán és az OB-n is a Dunaferr tájékozódási búvárúszói nyerték a pontversenyt. Az OB-n 9 aranyat, 7 ezüstöt, 5 bronzot nyertek. Igy Bedő, Balla, Pernyei, a két Gurisatti,Kovács Bianka, Kozlovszky és Berekméri helyet kapott a világbajnoksára készülő keretben. Részletes eredmények.