Cím Leírás Forrás név Szerző Kezdőoldal Záróoldal Tárgyszavak Könyvtári jelzet Megjegyzés
Egy oldalon megjelenő találatok száma:

Találatok

22 db találat
ListaDátum downCímLeírás
2024-03-11Hátrányban a dunaújvárosi hokisokA Worm Angels hokisai mellett a DAB-ASP is a mögöttünk hagyott hétvégén kezdte meg az Andersen Liga negyeddöntőjének csatározásait, méghozzá a Ferencváros elleni fővárosi összecsapással.
2023-02-28Ebből még egy dunaújvárosi döntő is összejöhetLezárultak a negyeddöntők a jégkorong Andersen Ligában. Mindkét újvárosi csapat, a DAB-ASP és a Worm Angels is sikerrel húzta be a zárómérkőzést.
2023-02-20Lesz harmadik felvonásSzombaton rendezték a jégkorong Andersen Liga negyeddöntőinek második felvonását. A DAB-ASP és a Worm Angels sem tudta lezárni a párharcot.
2023-02-15"Nálunk a logisztika a legnagyobb kérdés"Február 15-én a Worm Angels jégkorongcsapata is megkezdi a rájátszást a Szeged ellen a fővárosi Kisstadionban. Láng Zoltánnal, a Worm edzőjével az új ligáról, a Kukacosok eddigi idényéről és terveiről is beszélgettünk.
2023-02-14A döntőig meg sem állnánakIndul a rájátszás az Andersen Ligában. Ifj. Azari Zsolt a csapatról, a felkészültségről és az eddigi mérkőzésekről.
2023-02-11A Worm ötödikként zárta az alapszakasztA Worm jégkorongcsapat ötödikként zárta az alapszakaszt.
2023-02-03A fiatal Acélbikák lendülete nyert most az Angyalok ellenJégkorongban ritka a városi rangadó, még ritkább a másodosztályban, esetünkben az idén létrehívott Andersen Ligában. Tegnap a Dunaújvárosi Jégcsarnokban azonban a Dunaújvárosi Acélbikák juniorjai épülő DAB-ASP és az a Worm Angels mérte össze az erejét, ahol a közelmúlt meghatározó dunaújvárosi hokisai (is) szerepelnek. Például Lencsés Tamás, Borbás Gergely, Azari Zsolt, Kiss Ákos, Hüffner Adrián. Ezúttal a fiatalos lendület győzött.
2023-01-27Felléptek a negyedik helyreHajrájához közelít a jégkorong Andersen Liga alapszakasza. Szerdán este a Worm Angels hazai jégen fogadta a Dél-Budai Farkasok gárdáját.
2023-01-24A dunaújvárosi csapatok sikereA jégkorong Andersen Liga hétvégi fordulójában mindkét újvárosi csapat jégre lépett. A Worm Angels a Sportországi Cápák ellen szállította a sikert, egy „vízipólós”-eredmény keretében (6–12), amíg a kis DAB a Szeged ellen gyűjtötte be rendes játékidőben a fontos három pontot.
2023-01-10Behúzta a kötelezőt a Worm Angels"A vártnál szorosabb mérkőzésen húzta be a korábbi eredmények alapján kötelezőnek minősített győzelmet vasárnap este a Worm Angels a jászberényi fiatalok ellen az Andersen Ligában."
2023-01-06A Worm is érmes helyekre hajtAz alapszakaszban január 7-én az újvárosi jégcsarnokban a DAB második számú gárdája fogadja a korábbi ob II. többszörös győztesét, a MAC Ikonok gárdáját. Az Andersen Liga tabelláját jelenleg, tíz lejátszott mérkőzés után, a DAB második csapata vezeti. Az újvárosiak hat meccset nyertek meg rendes játékidőben, kettőt túlórában, és eddig kétszer hagyták el vereséggel a jeget.
2022-10-05Számos csapattal várják az új szezontA helyi Angels hokicsalád nagy lépésre szánta el magát az idei szezonkezdet előtt. A férfiaknál a Worm ott lesz a most debütáló, Liga 2-nek számító Andersen-bajnokságban, a hölgyek pedig az U/25-ös kiírás A és B jelzésű csoportjában jégre lépnek. Sőt a fiúk már holnap este elkezdik a Magyar Kupa küzdelmeit, a már hagyományosnak mondható rivális, a MAC Ikonok ellenében a Kisstadionban.
2022-04-22Bronzos Angyalok!Az Angels női, valamint a Worm Angels férfi jégkorong csapata is hat gólt lőve szerezte meg a harmadik helyet a bajnokságban.
2022-03-31Álom maradt a döntő hokisainknakAz Angels női csapata második meccsét is ráadásban bukta el a bajnoki elődöntőben, míg a Worm Angels férfi gárdája simán kikapott a MAC Ikonok otthonában.
2022-03-25Győzelem, előnyben a Worm Angels!Nagyon sima, 9-2-es győzelmet aratott a bajnoki elődöntő első mérkőzésén a Worm Angels OB II-es jégkorong csapata a MAC Ikonok ellen.
2022-03-09Lőtt gól nélkül nehéz - nyert a PHCAz alapszakaszt a második helyen zárta a Worm Angels jégkorongcsapata.
2021-11-05Nagyon korai búcsú a sorozattólA Dunaújvárosi Acélbikák a Ferencvárostól, a Worm Angels jégkorongozói a MAC-tól kaptak ki a Magyar Kupa első fordulójának fővárosi mérkőzésein és így búcsúztak a Magyar Kupától
2021-11-04A MAC lépett továbbA Worm Angels jégkorongcsapata búcsúzott a Magyar Kupától.
2021-10-26"Ez már szinte egy tökéletes mérkőzés volt""Újabb komoly kihívás várt az ob II-es jégkorong-bajnokságban vitézkedő Worm Angels gárdájára, amely egyik közvetlen riválisát, a remek erőkből álló KMH SE gárdáját látta vendégül a dunaújvárosi jégcsarnokban."
2021-03-26A KMH nyerte a bajnokságotA Worm Angels gárdája első OB II-es szezonjában, remekül helyt állva megszerezte a bajnokság ezüstérmét.
2021-03-12Döntőben a Worm AngelsBejutott az OB II fináléjába a Worm Angels jégkorong csapata, miután 8-4-es győzelmet aratott a MAC Ikonok ellen az elődöntő harmadik, fővárosi összecsapásán 2021. március 5-én.
2020-12-04Éremre hajtanak a Worm Angels játékosaiAz idei szezontól újra van OB II-es jégkorong csapata Dunaújvárosnak. A Worm Angels gárdája eddig négy összecsapáson van túl a 2020/2021-es szezonban, felemás eredményekkel, ugyanis a KMH csapatától 6-3-as, míg a MAC Ikonoktól 5-1-es vereséget szenvedtek, a Szegedet azonban 5-4-re, míg megyei riválisukat, a Hevület együttesét 15-4-re győzték le, így a tabella harmadik helyéről várják a bajnokság folytatását.