Az Old Boys lett az első
Az amatőr teke-csapatbajnokságon a dújv-i Old Boys Árnyas csapata
lett az első.
Kapcsolódó dokumentumok
| 1. Forrás megnevezése: | Keresés a forrásban Dunaújvárosi Hírlap |
| Forrás típusa: | Folyóirat |
| Forrás adatai: | Dátum: 1997-05-29 Kezdő oldal: 11 Záró oldal: 11 |

