Újra miénk a kemping!
2015 júniusától újra használható a dunaújvárosi kemping. Cserna Gábor polgármester, Hingyi László kéviselő és dr. Dorkota Lajos, a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal elnöke nyilatkozik.
Kapcsolódó dokumentumok
| 1. Forrás megnevezése: | Keresés a forrásban Dunaújváros Info |
| Forrás típusa: | Folyóirat |
| Forrás adatai: | Dátum: 2015-07-00 Megjelenés száma: 6 Kezdő oldal: 13 Záró oldal: 13 |
Tárgyszavak
- átadás (avatás)
- avatás (átadás)
- Cserna Gábor
- Dorkota Lajos, dr.
- fejlesztés
- felújítás
- Hingyi László
- idegenforgalom (turizmus)
- kemping
- kép
- rekonstrukció
- Szalki-sziget
- turizmus (idegenforgalom)

