Újra az iskolapadban
Augusztus 31-én megtartotta hagyományos tanévnyitó ünnepségét a Széchenyi István Gimnázium. Az esemény előtt nyilatkozott lapunknak az intézmény igazgatója, Kratzmajer Zoltán.
Kapcsolódó dokumentumok
| 1. Forrás megnevezése: | Keresés a forrásban Dunaújvárosi Hírlap |
| Forrás típusa: | Folyóirat |
| Forrás adatai: | Dátum: 2021-09-01 Megjelenés száma: 202. Kezdő oldal: 1 Záró oldal: 3 |
| 2. Forrás megnevezése: | Keresés a forrásban Dunaújvárosi Hírlap Online |
| Forrás típusa: | Internet |
| Forrás adatai: | Dátum: 2021-09-01 Feldolgozás időpontja: 2021-11-06 16:32:26 |

