Két keréken gurul órára a dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola számos tanulója, és az intézmény kollégái közül is sokan kerékpáron érkeznek munkába. Nem meglepő tehát, hogy ismét elismerték az iskola törekvéseit, amelyek a közlekedés tudatosságára irányulnak, ugyanis a Móricz közössége nemrég elnyerte a „Kezdő Kerékpárosbarát Munkahely 2022” címet.