Harminchetedszerre is letekerték a harmincötöt. Komolyabb baleset nélkül
Úgy tűnik, az 1985 tavaszán a Dunaújvárosi Hírlap kezdeményezésére indult bringatúra a mai napig töretlen népszerűségnek örvend. A szombaton reggel kilenc órakor a Városháza térről elrajtolt 37. Bringatúra mezőnye ezúttal sem volt szerényebb létszámú, mint a szokásos. Vabják Kitti főszervező elárulta, 651-en regisztráltak a rendezvényre, ám a rendőrség becslése szerint 1200 résztvevővel zajlott le a rendezvény, szerencsére komolyabb baleset nélkül.