Kétszer döntöttek ugyanarról

Pintét Tamás polgármester csütörtökre rendkívüli közgyűlést hívott össze, melyen öt napirendi pontot tárgyalt a képviselőtestület. A rendkívüli közgyűlés első napirendi pontja a városi köztemető üzemeltetéséről szólt. A Dunaújváros Megyei Jogú Város tulajdonában lévő köztemető üzemeltetésére kötött hatályos szerződés 2025. augusztus 9-én lejár. A további jogszerű üzemeltetés biztosítása érdekében új közbeszerzési eljárás lefolytatása szükséges. A tervezett szerződéses időszak 2025-2028. évre vonatkozik. A dunaújvárosi köztemető jelenlegi üzemeltetője a Borostyán Tóth Kft.

Kapcsolódó dokumentumok

1. Forrás megnevezése:Keresés a forrásban Fejér Megyei Hírlap: a megye napilapja
Forrás típusa:Folyóirat
Forrás adatai: Dátum: 2025-06-06 Megjelenés száma: 130 Kezdő oldal: 4 Záró oldal: 4

2. Forrás megnevezése:Keresés a forrásban Dunaújvárosi Hírlap Online
Forrás típusa:Internet
Forrás adatai: Dátum: 2025-05-31 Feldolgozás időpontja: 2025-11-20 12:29:07

Tárgyszavak