Kétszer döntöttek ugyanarról
Pintét Tamás polgármester csütörtökre rendkívüli közgyűlést hívott össze, melyen öt napirendi pontot tárgyalt a képviselőtestület.
A rendkívüli közgyűlés első napirendi pontja a városi köztemető üzemeltetéséről szólt. A Dunaújváros Megyei Jogú Város tulajdonában lévő köztemető üzemeltetésére kötött hatályos szerződés 2025. augusztus 9-én lejár. A további jogszerű üzemeltetés biztosítása érdekében új közbeszerzési eljárás lefolytatása szükséges. A tervezett szerződéses időszak 2025-2028. évre vonatkozik. A dunaújvárosi köztemető jelenlegi üzemeltetője a Borostyán Tóth Kft.
Kapcsolódó dokumentumok
| 1. Forrás megnevezése: | Keresés a forrásban Fejér Megyei Hírlap: a megye napilapja |
| Forrás típusa: | Folyóirat |
| Forrás adatai: | Dátum: 2025-06-06 Megjelenés száma: 130 Kezdő oldal: 4 Záró oldal: 4 |
| 2. Forrás megnevezése: | Keresés a forrásban Dunaújvárosi Hírlap Online |
| Forrás típusa: | Internet |
| Forrás adatai: | Dátum: 2025-05-31 Feldolgozás időpontja: 2025-11-20 12:29:07 |
Tárgyszavak
- Bükki Miklós
- fejlesztés
- Fidesz
- idegenforgalom (turizmus)
- Jövő Új-Városáért Egyesület (JÚVE)
- JÚVE (Jövő Új-Városáért Egyesület)
- kép
- képviselő-testület
- képviselő/helyhatósági
- közgyűlés
- MMK (Munkásművelődési Központ)
- Molnár István
- Munkásművelődési Központ (MMK)
- önkormányzat
- pályázat
- Pintér Tamás
- polgármester
- tábor
- temető, temetkezés
- turizmus (idegenforgalom)

