Befejezték az amatőrök is
Az amatőrök jégkorong-bajnokságán a dújv-i
Hokillák bronzérmet szereztek. A Jégtörők
ötödikek lettek.
Kapcsolódó dokumentumok
| 1. Forrás megnevezése: | Keresés a forrásban Dunaújvárosi Hírlap |
| Forrás típusa: | Folyóirat |
| Forrás adatai: | Dátum: 1999-03-27 Kezdő oldal: 11 Záró oldal: 11 |

