Megnyílt Dunaújváros legszebb önkiszolgáló üzemi étterme
Az Igazgatóság épületében új önkiszolgáló étterem nyílt.
Megjegyzés: FM/1962
Kapcsolódó dokumentumok
| 1. Forrás megnevezése: | Keresés a forrásban Magyar Nemzet: polgári napilap |
| Forrás típusa: | Folyóirat |
| Forrás adatai: | Dátum: 1962-03-01 |

