A városé lesz a jégcsarnok
Az állami tulajdonba került jégcsarnokra bejelenti igényét az ökormányzat, az ingatlan ingyen kerül a város birtokába, az üzemeltetést pedig a DAC jégkorongszakosztálya vállalta.
Kapcsolódó dokumentumok
| 1. Forrás megnevezése: | Keresés a forrásban Dunaújvárosi Hírlap |
| Forrás típusa: | Folyóirat |
| Forrás adatai: | Dátum: 2005-03-26 Megjelenés száma: 71 Kezdő oldal: 3 Záró oldal: 3 |

