Rossz döntést hozott a dunaújvárosi polgármester

Dorkota Lajos fideszes képviselő szerint rossz döntést hozott a dunaújvárosi polgármester, Kálmán András és az MSZP–SZDSZ-es többség, mert Dunaújváros 600 milliós többletbevételre tehetett volna szert, ha még benne marad egy hétig a Hankook-beruházás megvalósítását segítő cégben.

Kapcsolódó dokumentumok

1. Forrás megnevezése:Keresés a forrásban Magyar Nemzet Online
Forrás típusa:Internet
Forrás adatai: Dátum: 2009-05-11 Feldolgozás időpontja: 2009-07-22 08:19:03

Tárgyszavak