Románián át, Nepál felé mennek

"Ha minden jól megy, akkor a dunaújvárosi Matulai György és az orosházi Lénárt Léna Ferenc, az a két kerékpáros, aki Magyarországról Nepálba indult, pénteken már valahol a román-bolgár határ táján jár."

Kapcsolódó dokumentumok

1. Forrás megnevezése:Keresés a forrásban Dunaújvárosi Hírlap
Forrás típusa:Folyóirat
Forrás adatai: Dátum: 2011-04-08 Megjelenés száma: 82. Kezdő oldal: 1 Záró oldal: 3

Tárgyszavak