Már idehaza a biciklisek!
Három hónapnyi kerékpározás után hazatértek Indiából a világutazók, Matulai György és Lénárt Ferenc (kép).
Kapcsolódó dokumentumok
| 1. Forrás megnevezése: | Keresés a forrásban Dunaújvárosi Hírlap |
| Forrás típusa: | Folyóirat |
| Forrás adatai: | Dátum: 2011-07-07 Megjelenés száma: 157. Kezdő oldal: 1 Záró oldal: 3 |

