Két bornzérmet szereztek a Mecsekaljáról
A Danubius KSE tollaslabdázói (közöttük amatőrök is) részt vettek egy kétnapos pécsi viadalon. Piliszky András aranyérmet, Bogdán Nikolett két aranyérmet nyert.
Kapcsolódó dokumentumok
| 1. Forrás megnevezése: | Keresés a forrásban Dunaújvárosi Hírlap |
| Forrás típusa: | Folyóirat |
| Forrás adatai: | Dátum: 2011-09-19 Megjelenés száma: 219. Kezdő oldal: 10 Záró oldal: 10 |

